MAAS KDL-200-PL Dummyload 1 GHz
922,02 Skr
(inkl. moms)
Vejl. udsalgspris 922,02 Skr (inkl. moms)
Ingen bedømmelse
Vægt: 0,5 kg.
Lagerstatus: På lager
stk.
Mere info:
Dummy belastning for frekvensområdet DC - 1,0 GHz med en maksimal belastningskapasitet på 35 W kontinuerlig (200 W 5 s). En dummy-last med utmerkede RF-egenskaper til en overkommelig pris.
Tekniske data
Frekvensområde
DC - 1,0 GHz
Ytelse
maks. 200 W i 5 sekunder / 35 W kontinuerlig
VSWR
<1,2 full rekkevidde
Impedans
50 ohm / 1 %