Batteri LiFePO4 25,6V 100Ah GETI GBL-24-100B Bluetooth+skjerm
13.577,98 Skr
(inkl. moms)
Vejl. udsalgspris 13.577,98 Skr (inkl. moms)
Ingen bedømmelse
Lagerstatus: På lager
stk.
Mere info:
Produktbeskrivelse:
- Integrert BMS som beskytter cellene mot overlading, underlading eller kortslutning.
- høy ytelse
- lang levetid
- lett
- hurtiglading
- ingen minneeffekt
- bredt spekter av bruksområder
- Batteri kan plasseres i alle retninger
- høy sikkerhet
Tekniske spesifikasjoner:
- nominell spenning: 25,6V
- kapasitet: 100Ah
- energi: 2560Wh
- ladespenning: 29,2 V
- lastfrakobling: 20 V
- lademodus: CC/CV (1. fase konstant strøm, 2. fase konstant spenning)
- anbefalt ladestrøm: 20A
- maks kontinuerlig ladestrøm: 100A
- maks kontinuerlig utladningsstrøm: 100A
- maks topp utladningsstrøm: 200A (5 sek.)
- Levetid: >6000 sykluser ved 80 % DOD
- BMS: integrert
- display: YES
- Bluetooth: JA
- selvutladning: ≤2 %/måned ved 25°C
- ladetemperatur: 0° til 45°C
- utladningstemperatur: –20° til 60°C
- lagringstemperatur: –10° til 45°C
- terminaler: M8
- beskyttelse: IP65
- garanti: 2 år
- dimensjoner (LxBxH): 522 × 240 × 218 mm
- vekt: 20,7 kg
Batteriene kan kobles i serie og parallell – opptil 2 i serie og 2 i parallell (maks.).
Emballasje: 1 stk.
Kategorisert i følgende kategorier: LiFePO4, Li-ion akkumulatorer
Parametre og spesifikasjoner
Spenning:
25,6 V